09001637000
02166270068

واحد مشاوره و فروش

پرده آشپزخانه مدرن

فهرست مطالب

پرده-آشپزخانه-مدرن

پرده ها نشان دهنده شخصیت یک خانه و اعضای آن خانواده می باشند. یک پرده خوب و مناسب می تواند زیبایی ظاهری منزل شما را نیز افزایش دهد. یک پرده آشپزخانه مدرن و مناسب باید دارای ویژگی هایی باشد، به عنوان مثال بتواند میزان نور آشپزخانه شما را به صورت کامل کنترل کند. علاوه بر آن بتواند به زیبایی فضا و دکور شما نیز بی افزاید.

امروزه جدید ترین مدل پرده را نیز می توانید در بازار به راحتی پیدا و مشاهده کنید. اما چیزی که حائز اهمیت می باشد ویژگی کیفیت و زیبایی در کنار هم می باشد. در ادامه به معرفی بهترین نمونه پرده های آشپزخانه خواهیم پرداخت؛ پرده شید یک نمونه پرده مدرن و زیبا می باشد که برای آشپزخانه نیز یک گزینه مناسب می باشد. علاوه بر آن پرده زبرا نیز با دارا بودن ویژگی های خاص می تواند انتخاب خوبی برای آشپزخانه باشد. در ادامه به بررسی قیمت و خرید پرده زبرا در سایت فروشگاهی پرده مدرن خواهیم پرداخت.

تلفن: ۰۲۱۶۶۲۷۰۰۶۸

فهرست مطالب

  1. مدرن ترین پرده آشپزخانه
  2. ویژگی پرده مناسب آشپزخانه مدرن
  3. انواع مدل پرده آشپزخانه مدرن
  4. خرید و قیمت پرده آشپزخانه مدرن
  5. کلام پایانی

مدرن ترین پرده آشپزخانه

امروز پرده های مدرن طرفداران بسیاری دارند. اما پرده مدرن چیست؟ پرده های مدرن دارای طراحی خاصی نیستند و معمولا پرده های ساده و بدون طرح و نقش می باشند. در طراحی این نوع پرده ها از رنگ های خنثی استفاده می شود. برخی پرده های مدرن نیز از فناوری های جدیدی برخوردار هستند، مثل موتور های الکتریکی که جهت باز و بسته کردن پرده ها استفاده می شوند. همچنین در طراحی پرده های مدرن از اکسسوری استفاده نمی شود و در صورت نیاز خیلی کم کار خواهد شد. سادگی این نوع پرده ها فضای شما را به یک فضای مدرن و شیک تبدیل می کند.

 

مدرن-ترین-پرده-آشپزخانه

 

ویژگی پرده مناسب آشپزخانه مدرن

همانطور که گفته شد پرده ها نقش اساسی در هر خانه ایفا می کنند. البته باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشید که پرده را برای کدام بخش منزل می خواهید. برخی افراد در هنگام خرید پرده به این موضوع توجه نمی کنند و همین سبب می شود تا نتوانند پرده مناسبی برای آشپزخانه منزل خود تهیه کنند. یک پرده مناسب برای آشپزخانه باید طوری باشد که حریم خصوصی شما را به خوبی حفظ کند.

در آشپزخانه وجود نور بسیار حائز اهمیت می باشد و باید به این موضوع توجه شود که پرده انتخاب شده برای آشپزخانه بتواند نور مورد نیاز شما را تامین کند. یک پرده مناسب آشپزخانه باید طوری طراحی و نصب شود که جلوی باز و بسته شدن پنجره آشپزخانه را نگیرد؛ چرا که ممکن است شما نیاز به باز کردن پنجره آشپزخانه پیدا کنید. یک ویژگی مهم برای پرده های آشپزخانه قابلیت شست و شوی آنها می باشد. معمولا پرده آشپزخانه نسبت به سایر پرده های منزل بیشتر در معرض آلودگی ها قرار دارند و نیازمند شست و شو بیشتری خواهند

انواع پرده آشپزخانه مدرن

پرده شید

پرده شید یک نمونه پرده مدرن برای آشپزخانه به شمار می آید. تنوع طرح و رنگ این نوع پرده بسیار بالا می باشد و با توجه به دکوراسیون آشپزخانه می توانید بهترین و مناسب ترین پرده شید را انتخاب کنید. طراحی پرده شید همانند یک تکه پارچه صاف می باشد و انواع مختلفی دارد. انواه پرده شید عبارت اند از: پرده دابل شید، پرده شید بلک اوت، پرده شید ساده، پرده شید اسکرین و … .

 

پرده-شید

 

پرده زبرا

پرده زبرا نوع دیگری از پرده مدرن آشپزخانه می باشد. این نوع پرده ساختاری شبیه پرده شید دارد؛ اما تفاوتی که بین آنها وجود دارد این است، که پرده زبرا دارای دو لایه پارچه می باشد. یکی از جنس تور و دیگری از یک پارچه مات، این ویژگی پرده زبرا سبب می شود تا در صورت نیاز بتوانید به راحتی نور ورودی را تنظیم کنید. تنوع طرح و رنگ نیز در این نمونه پرده نیز بسیار بالا می باشد و می توان متناسب با هر سلیقه ای پرده زبرا آشپزخانه را انتخاب کرد.

پرده پلیسه

پرده های پلیسه نمونه دیگری از پرده آشپزخانه مدرن است. این پرده ها دارای طراحی متفاوتی با دو نمونه قبلی می باشد. پرده های پلیسه بر روی پنجره ها نصب می شوند و در زمان باز شدن پنجره نیاز به جمع کردن آنها نمی باشد. درصورتی که در نمونه پرده های زبرا و پرده های شید می بایست پرده را به صورت کامل جمع کنید تا بتوانید باز و بسته کردن پنجره را انجام دهید.

 

پرده-پلیسه

 

خرید و قیمت پرده آشپزخانه مدرن

پرده های مدرن نمونه های جدیدی از پرده می باشند که جایگزین نمونه های قدیمی شده اند. در خرید پرده آشپزخانه مدرن باید به نکاتی توجه ویژه شود. به عنوان مثال ویژگی های پرده ها بسیار حائز اهمیت می باشد؛ طرح و رنگ پرده باید متناسب با دکوراسیون آشپزخانه شما انتخاب شود. در خرید پرده آشپزخانه یک نکته مهم وجود دارد که آن میزان قیمت پرده می باشد. معمولا افراد بوجه خاصی برای خرید پرده آشپزخانه در نظر می گیرند و متناسب با آن خرید می کنند. قیمت پرده آشپزخانه مدرن نیز وابسته به عواملی متنوع می باشد. به طور مثال عواملی همچون نوع پرده آشپزخانه، جنس پارچه، ابعاد و … نیز در میزان قیمت پرده انتخاب شده تاثیر گذارند.

 

خرید-و-قیمت-پرده-آشپزخانه-مدرن

 

کلام پایانی

انتخاب و خرید پرده آشپزخانه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. پرده آشپزخانه مدرن دارای انواع مختلفی می باشد، که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند. پرده شید، پرده زبرا و پرده پلیسه سه مدل از مدرن ترین پرده های آشپزخانه به شمار می آیند. امروزه تنوع طرح و رنگ پرده ها بسیار بالا می باشد و شما می توانید متناسب با دکوراسیون و سلیقه خود بهترین پرده آشپزخانه مدرن را انتخاب کنید. در هنگام خرید پرده باید به این نکاتی توجه کنید؛ به عنوان مثال پرده آشپزخانه شما باید دارای ویژگی های شست و شو آسان، کنترل نور، حفظ حریم خصوصی و … نیز باشد. همچنین باید از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار باشد.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.