09001637000
02166270068

واحد مشاوره و فروش

پرده مناسب ویلای شمال

فهرست مطالب

انتخاب پرده مناسب ویلا شمال کاملا سلیقه ای می باشدو هر کس با توجه با نیاز و سبک طراحی ویلا خود می توانند عنوان پرده را انتخاب کند. یکی از مهمترین معیار های انتخاب پرده برای ویلا سبک دکوراسیون و  مبلمان خانه می باشد. باتوجه به این که اکثر ویلاها در شمال مدرن هستند بهترین پرده برای آن ها پرده شید می باشد.

تنوع بالا در پرده شید می توانند همه سلیقه ها را راضی کند. در ادامه انواع سبک های پرده شید مثل پرده زبرا، رومی و بامبو و … را برای ویلا بررسی کردیم.

برای مشاهده جدیدترین پرده ویلا و منازل 1403 و بررسی قیمت و کیفیت آن به سایت پرده مدرن مراجعه کنید. تلفن: ۰۹۰۰۱۶۳۷۰۰۰ / ۰۲۱۶۶۲۷۰۰۶۸

ویژگی بهترین پرده برای شمال

برای بهترین خرید پرده باید به ویژگی های ویلای خود توجه کنید. مدل چیدمان و متراژ آن نیز اهمیت دارد. بطور مثال نمی توان از پرده های کلاسیک چندلایه سنگین برای ویلاهای کوچک استفاده کرد و یا اگر سبک چیدمان شما مدرن باشد باید مطابق همان پرده تهیه شود.

خوبی پرده شید در این می باشد که علاوه بر ایجاد فضای خصوصی عالی و تنظیم نور عالی باتوجه به دو مکانیزم بودن آن، بسیار مناسب ویژگی های آب و هوایی شمال کشور می باشد.

قیمت پرده نیز می توانند روی انتخاب مناسب برای ویلا تاثیر بگذارد. خرید پرده های گران قیمت برای ویلا منطقی نمی باشد و به دلیل این که مراقبت کمی از آن ها ضورت می گیرد نمای خود را زود از دست می دهند. بنابراین بهتر است یک پرده با قیمت مناسب و کیفیت بالا را خریداری کنید.

پرده شید بسیار انتخاب اقتصادی و خوبی می باشد. علاوه بر تنوع بالای طرح و مدل قیمت مناسبی نسبت به سایر انواع پرده نیز دارند.

پرده شید دبل رول

در پرده های شید دبل رول یا به عبارت دیگر پرده روز و شب، یک پرده به نام بلک اوت وجود دارد که پارچه ضخیمی دارد. این پرده علاوه بر ایجاد فضای خصوصی و جلوگیری از ورود نور، می توانند به حفظ انرژی داخل ویلا بسیار کمک کند و نگذارد گرما از پنجره ها خارج شود.

به کمک مکانیزم های این پرده می توان نور ملایمی در فضای ویلا ایجاد کرد. همچنین پرده شید درست به اندازه پنجره شما ساخته می شود و این باعث شده تا فضای زیادی را اشغال نکند و ویلا کوچک به نظر نرسد.

 

پرده-شید-دبل-رول

پرده شید رومی

این پرده به صورت چین دار بالا می رود و برای پرده آشپزخانه بسیار مناسب است. خاص بودن طراحی و نقش های پرده شید رومی آن را مناسب ویلا هایی با سبک طراحی خاص و کوزی کرده است. با استفاده از این پرده می توانید منظره زیبای شمال را از داخل ویلا خود به خوبی تماشا کنید و از آن حداکثر استفاده را ببرید.

 

پرده-شید-رومی

پرده شید زبرا

پرده زبرا به صورت راه راه از تور و پارچه تهیه می شود. حرکت این لایه ها باعث کنترل نور و ایجاد فضای خصوصی مناسب می شود. از این پرده ها می توان در اتاق خواب های ویلا استفاده کرد که علاوه بر زیبایی منحصر به فردی که دارد کنترل نور مناسبی نیز می توان با آن ایجاد کرد. وقتی قسمت های پارچه ای به طور کامل روی هم قرار می گیرند فضای خصوصی مناسبی را ایجاد می کند.

برای مشاده جدیدترین مدل پرده زبرا مناسب برای ویلا کلیک کنید.

 

پرده-شید-زبرا

پرده شید بامبو

این مدل پرده مقاومت بالایی دارد و دوام خوبی در شرایط آب و هوایی مرطوب را دارند. از پرده بامبو می توان برای قسمت شاه نشین و تراس ویلا شمال استفاده کرد.

 

پرده-شید-بامبو

جدیدترین مدل پرده ویلا شمال

همانطور که گفته شد مدل های پرده شید از جدیدترین مدل پرده ویلا شمال می باشند و بسیار مناسب شرایط فرهنگی و آب و هوایی شمال کشور هستند.

برای مشاهده جدیدترین مدل پرده شید ویلا می توانید به سایت پرده مدرن مراجعه کنید و با گرفتن مشاوره بهترین و بصرفه ترین خرید را انجام دهید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.